Home / Zayıflama Egzersizleri / Revoflex İle Yapılan Zayıflama Egzersizleri İşe Yarıyor Mu?

Revoflex İle Yapılan Zayıflama Egzersizleri İşe Yarıyor Mu?

Bu yazımızda son günlerde oldukça popüler olan Revoflex Xtreme adlı ürünü bütün yönleriyle inceledik. Bu aletle yapılan zayıflama egzersizleri etkili mi? Revoflex Xtreme kullananlar ne demiş? ”Revoflex Xtreme egzersiz aleti gerçekten işe yarıyor mu? “ gibi soruların cevabını vereceğiz.İsterseniz ilk önce bu aletin nasıl çalıştığını ,vücutta hangi bölgelere etkidiğini,bu aletten maksimum verim alabilmek için neler yapılması gerektiğini birlikte inceleyelim.

 

Revoflex Xtreme Egzersiz Aleti Paketinde Neler Bulunuyor?

Bu paketin içeriğinde:

 • 1 adet Revoflex egzersiz aleti
 • 2 adet tutamağa bağlı elastik direnç bandı ve dambıl görünümlü tekerlek
 • Ürünün kullanımı hakkında bilgi veren görsel kullanma kılavuzu
 • Egzersiz programınıza dahil edebileceğiniz bir diyet listesi
 • Revoflex Xtreme ile yapabileceğiniz 88 farklı egzersizin gösterildiği bir broşür bulunuyor.

Revoflex Xtreme Egzersiz Aleti Nasıl Çalışıyor?

Revoflex egzersiz aletinin çalışma mekanizması 2 adet direnç bandı ve bir adet destek sehpası üzerine kurulu.Bilindiği üzere direnç bantları ile yapılan egzersizler daha serbest ve fonksiyonel oldukları için bu tarz egzersizler spor salonlarında makine eşliğinde yapılan egzersizlere göre amaca ulaşmada daha etkili olabiliyor.Makineler belirli yerlerinden mesnetlendiği için spor yapan kişinin hareket kabiliyeti oldukça kısıtlanıyor.Böyle olunca da vücuttaki bazı bölgeler ve kas grupları çalışmadan mahrum kalıyor; ama direnç bantları ile sayısız tutuş ve hareket açısı oluşturabilmek mümkün olduğu için bütün kas gruplarınızı verimli ve doğru bir şekilde çalıştırabiliyorsunuz.

Dumbell Mı Yoksa REVOFLEX İle Yapılan Zayıflama Hareketleri Mi Daha Etkili?

revoflex evde zayıflama hareketleriDumbell ile yapılan zayıflama hareketleri çok çeşitlidir ve bu egzersizler gerçekten de çok işe yarar.Fakat yüzlerce egzersizi tek bir dumbell kullanarak yapmak mümkün değildir.Zira insan vücudunun bütün kas grupları aynı güçte ve gelişmişlik seviyesinde değildir.Durum böyle olunca farklı egzersizleri farklı ağırlıktaki dumbellları kullanarak yapmanız gerekecektir aksi halde etkili olmaz.Spora yeni başlayan bir insanın kas gücünü düşünecek olursak 1-10 kg arasında farklı kilolarda ağırlık plakalarına(her birinden çift olmak koşuluyla) ihtiyacı olacaktır.Günümüz koşullarında 1 kg lık ağırlık plakasının 3-4,5 tl arasında değiştiğini düşünürsek spor yapmak sizin için bayağı bir maliyetli olacaktır.İşte bu noktada sizi hem maliyetten hem de gereksiz yükten kurtarıyor REVOFLEX XTREME egzersiz aleti.Ayarlanabilir 6 kademelik zorluk derecesi seçeneği ile sizi farklı kilolarda onlarca dumbell almaktan kurtarıyor.Böylelikle farklı zorluk derecesinde antrenmanlar yaparak hedeflediğiniz bölgedeki yağlarınızı hızlı ve etkili bir biçimde yakabilmenizi sağlıyor.

Revoflex Xtreme İle Hangi Bölgeler Çalıştırılabilir?

revoflexBu egzersiz aleti ile vücudunuzda çalıştıramayacağınız hiçbir bölge yok desek yeridir.Tamamen sizin tutuş pozisyonunuza ve egzersiz açınıza göre vücudunuzun bütün bölümlerini çalıştırabilirsiniz.Plank tarzı hareketlerle karın kaslarınızı,rowing tarzı hareketlerle sırt kaslarınızı,curl tarzı hareketlerle kollarınızı ve daha bunun gibi birçok çeşit egzersizle bütün vücudunuzu etkili bir biçimde çalıştırabilirsiniz.Size bu konuda yardımcı olması için paket içerisinde 88 farklı egzersizden oluşan bir program da verilmiş.Bu programı kullanarak hedeflediğiniz bölgeye yoğunlaşabilirsiniz.Özellikle göbek eritmek,kalça ve basenlerinizi sıkılaştırmak ve bacaklarınızı inceltmeniz için gereken egzersizler de yine bu paketin içerisinde mevcut.
Revoflex Xtreme İşe Yarıyor Mu? Kullananlar Ne Demiş?

Revoflex Xtreme egzersiz aleti doğru bir biçimde,programa sadık kalınarak kullanıldığında gerçekten etkileyici sonuçlar veren bir ürün.Sosyal medya ve forumlar üzerinde yaptığımız detaylı araştırmalar sonucunda okuduğumuz yorumlar,paylaşımlar bizlere bu ürünün kullanıcılarına ciddi anlamda faydalı olduğunu gösteriyor.Bazı kullanıcılar direnç lastiğinin dayanıksız olduğundan,çabuk koptuğundan bahsetmiş.Bunun sebebi ise ürün adı altında orijinal olmayan birçok sahte markanın satılıyor olması.Bizim incelemelerimize göre çok zorlamadığınız taktirde orijinal ürünün bu şekilde kolay kolay kopması pek mümkün değil.Bu tarz sahte ürünlere denk gelmemek için ürünü güvenilir alışveriş sitelerinden temin etmenizi tavsiye ederiz.

Revoflex Xtreme’yi Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

 • “KOPMAMA GARANTİSİ” VEREN SATICILARI TERCİH EDİN.Bazı ürün satıcıları marka ile ilgili şöyle orijinal böyle orijinal diye ürün tanıtımı yapıyorlar.Fakat tanıtımın en sonuna kopma durumunda kesinlikle değişim olmayacağına dair küçük bir ibare bırakıyorlar.Bunlardan birtanesi:

REVOFLEX ÜRÜN İNCELEMESİ

 

Bunu derken sakın bizi yanlış anlamayın asla kopmamalı demiyoruz.Sonuçta bugüne kadar ki antrenörlük tecrübelerimizde spor salonlarında demir barların bile ortadan ikiye ayrıldığına şahit olduk.Burada demek istediğimiz kopma olayının egzersizlerin resimli programa uygun biçimde,uygun pozisyonda ve uygun esneklikte yapılırken meydana gelmesi.Orijinal ürünlerde bu tarz olaylar neredeyse hiç olmuyor. Zaten bunu bilen ve ürününe güvenen satıcılar da ona göre pozisyonunu alıyor.

 • KARGO İLE İLGİLİ BİLGİLERE DİKKAT EDİN.Ürünü satın alırken fiyatının düşük olması sizi cezbedebilir fakat almak için kargoya gittiğinizde ya da daha kötüsü kargoyu kapınıza istediğinizde tahmin ettiğinizin çok üzerinde bir fiyatla karşılaşabilirsiniz.Özellikle bazı bölgeler kargo şirketleri için mobil bölge olarak nitelendirildiği için bu bölgelerdeki kargo ücretleri daha da farklı olabiliyor.Bu tarz sıkıntıları hiç yaşamamak için arada çok büyük bir fark olmadığı sürece(ki olduğuna neredeyse hiç şahit olmadık) ücretsiz kargo hizmeti veren satıcıları tercih edin.Genelde büyük satış platformlarının kargo firmalarıyla toplu anlaşmaları olur.Bu satış anlaşmalarında da kargo firmaları satıcılara ücretsiz elden ele teslim olanağı sunar.Normalde siz kargo bedelini kendiniz üstlendiğinizde eğer adrese teslim için ek bir ücret ödemediyseniz kargonuz bulunduğunuz şehirdeki herhangi bir şubeye gelir.Ama diğer şekilde ücretsiz kargo yaptığınızda büyük bir olasılıkla kargonuz kapınıza kadar gelecektir.

Sonuç olarak ürünün olumlu yanları:

 • Ucuz ve kolay temin edilebilir olması,
 • Ayarlanabilir 6 farklı zorluk seviyesi sayesinde her seviyeden sporcuya hitap ederek etkili bir çalışma yapılabilmesine olanak tanıması,
 • Fonksiyonel olması,yüzlerce çeşit egzersiz yapılabilmesine olanak vermesi,
 • İçerisindeki 88 adet farklı egzersizden oluşan antrenman ve diyet programı,
 • Binlerce pozitif kullanıcı yorumu,
 • Bu konudaki otoriteler ürünü faydalı bulduklarını itiraf etmişlerdir.

Ürünün olumsuz yanları:

 • Piyasada birçok bu isimle satılan sahte ürününün bulunması,
 • Gerekli azim ve çalışma gösterilmediğinde olumlu sonuç vermemesi.

Sonuç olarak biz de en azından bu konuda bilgi sahibi uzman kişiler olarak Revoflex Xtreme egzersiz aletini sizlere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.Gerekli azim ve sabırı gösterdiğinizde çalışmalarınızdan olumlu sonuçlar alacağınıza eminiz.İyi çalışmalar…

 

 

 

 

 

 

 

About MasterBodybuilder

70 comments

 1. Uzun zamandır internette revoflex ile yapılan zayıflama egzersizleri ile ilgili bir değerlendirme yazısı arıyordum.Bu yazı gerçekten çok bilgilendirici oldu.teşekkürler paylaşım için…

 2. teşekkür ederiz yorumunuz için.

 3. Evet dediğiniz gibi sahte ürünler çıkabiliyormuş.Benim arkadaşım aldı dandik bir siteden kabloları falan o kadar inceydi ki.Benimkine bakıyorum ona bakıyorum arada dağlar kadar fark var. Plastik yapısı bile farklı.yazı için de teşekkürler sizin tavsiyenizle aldım orijinalinden. o kadar çok site var ki bunu satan güvenilmiyor.

 4. Bu konuda bilirkişiler olarak elimizden geldiğince piyasadaki bütün ürünler hakkında değerlendirmeler yapacağız. İnsanların paraları,emekleri ve umutları bizler için değerli.Teşekkürler yorumunuz için Defne hanım.

 5. Hocam sağolun uzun zamandır sağlamını arıyordum.

 6. Bende aldım kendi sitesinden fakat çok kalitesiz bazı hareketleri yapılmıyor bel sorunu olanlar almasın çok sakat olur

 7. Hocam bu değerli incelemeniz için çok teşekkür ederim. Son derece aydınlatıcı oldu benim için. Yazılarınızı takip ediyorum VERDİĞİNİZ TAVSİYE İÇİN DE TEŞEKKÜRLER…

 8. Ben ürünü dün bir spor mağazasından aldım.Ürünün yanında gelen 88 farklı egzersizin içinden istediğim bölge için seçerek mi yapmalıyım yoksa hepsini mi? Ayrıca bu harekleri 3 set gibi mi yapmalıyım.
  Şimdiden teşekkür ederim.

 9. Hocam merhaba,

  Bu aleti uzun süre kullanımda diz kapaklarına zarar verir mi? Bunun dışında verdiğiniz linkteki ürüne güvenebilir miyiz?

  Teşekkürler

 10. Merhaba.Egzersizleri bir program dahilinde yapmalısınız. Programınızı da 6 farklı bölgeye ayırarak yapmanız sizin yararınıza olacaktır.bu konuda geniş bilgiyi evde vücut geliştirme hareketli kategorimizde bulabilirsiniz.

 11. Dizlerinizle ilgili önceden gelen bir rahatsızlığınız yoksa bu aletle çalışmanız bir problem yaratmaz. Dizlerinizi koyduğunuz yüzeyin daha yumuşak olması adına dizlerinizin altına havlu vs. koyabilirsiniz.Verdiğimiz link internet üzerinde yaptığımız araştırmalar sonucunda güvendiğimiz nadir firmalardan birisi. Bu satıcının yorumlarını inceledik,geri dönüşümlere baktık ve ürünü alıp test ettik. Sonucun olumlu olduğunu görünce de o firmaya/kişiye bağlantı verdik. Sizlerden bugüne kadar bir şikayet gelmedi sanırım alanlar memnun. Fakat bir problem olması durumunda araştırmamıza devam ederek başka firmalar/kişiler/web siteleri bulma yoluna gideriz.TEŞEKKÜRLER…

 12. hocam sağolun incelemeniz ve tavsiyeniz için yaklaşık 1 ay oldu bir sıkıntı yok kopmaya karşı dayanıklı baya.

 13. kaç yaş için uygundur ?

 14. Yaşa göre değişen ağırlık ve egzersiz biçimlerini göz önüne alırsak 10 yaşın üzerindeki herkes bu aletle çalışabilir.

 15. Selam arkadaşlar yada admin. %100 orjinal olarak Bunu hangi siteden almak gerekir.

 16. Etrafımızda televizyondan,orijinal sitesi vs. gibi birçok yerden bu ürünü alan insanlarla durumu değerlendirdik.Açık konuşmak gerekirse çoğu birbirinin aynı.Verdiğimiz linkteki ürün satıcısı ürün lastiklerini güçlendirmek amaçlı ek bir çalışma yaptığı için bu bağlantıyı önerdik.Yani piyasadaki standart revoflex lastiklerinden farklı bir fabrikatize malzeme kullanılmış.Bu yüzden standart revoflexe göre çok daha kaliteli bir ürün ortaya çıkmış.Bu yüzden orijinalini aramak yerine piyasada bu tarz güçlendirilmiş lastikli ürünleri aramanızı tavsiye ederiz.İyi günler…

 17. Merhaba arkadaşlar ben ürünü alalı ortalama bir hafta oldu belirtilen gibi ortalama günde bes dk çalışıyorum kaslarım da hala ağrı var çok faydalı yeni başlayanlar için tavsiye ederim

 18. Kaslarınızda ağrı oluşması çok normal.Bu ağrılar vücudun egzersizlere tepki verdiğinin kanıtıdır.İlk başlarda egzersizlerinizi biraz daha zamana yayarak yapmanızı tavsiye ederiz.Kaslarınızda ağrı oluşmayacak seviyeye geldikten sonra kendinize bir program yaparak egzersizlere devam edebilirsiniz.Saygılar…

 19. Sayin admin yazinizi cok yararli bulup tesekkur ediyorum. Sizin onerebileceginiz guvendiginiz bir adres varmi yazida link goremedim simdiden tessekkurler.

 20. Teşekkür ederiz.Yaptığımız araştırmalar ve denemeler sonucu sizlere tavsiyede bulunmak amacıyla bir bağlantı verdik.Geri dönüşlerden de kullananların memnun kaldığını anlıyoruz.Yazı sonundaki “BURAYA TIKLAYINIZ” adlı bağlantıdan tavsiye ettiğimiz bağlantıya ulaşabilirsiniz.Bu tavsiyelerin sizlerin yorumları dahilinde şekillendiğini unutmayınız.Saygılar…

 21. Merhabalar . Bende yeni aldim icindekilerden en etkili olanlari nelerdir ?

 22. Merhaba izel hanım. Öncelikli olarak hangi bölgenize yönelik egzersiz planı oluşturmak istediğinizi söylerseniz size daha çok yardımcı olabiliriz.Örneğin karın bölgesi için mi,yoksa kalça-basen için mi?En etkili hareket derken hangi bölge/bölgeler için?Saygılar…

 23. Karin bolgesi icin 🙂 zayiflamaya cok yardimciymis diye duydum dogrj mudur? 🙂

 24. Lastigini nerde bulabiliriz hemen koptu

 25. Ve bir de ben karınla göğüs ve bileklere calismak istiyorum bir yardimci olun

 26. Doğrudur.Karın bölgesi için yapacağınız en etkili egzersiz video ve reklamlarında da gösterdiği gibi dizlerinizi aparata koyarak iki elinize de tutamaçları alıp ileri ve geri sürme hareketidir.Bu hareket bir nevi “plank” egzersizine benzer ve mekik vs. hareketlerden çok daha etkilidir.Bu egzersizle alt ve üst karın kaslarınızı maksimum seviyede çalıştırabilirsiniz.Başlarda ellerinizi bacaklarınızdan çok uzaklaştırmayın.Zamanla karın kaslarınız güçlendikçe egzersizin faydası daha net anlaşılacaktır.

 27. Keşke bizim verdiğimiz bağlantıdan alsaydınız.Kopmayan güçlendirilmiş lastikler ürünün orijinal halinden daha dayanıklı.İsterseniz verdiğimiz linki tıklayarak “revoflex yedek lastik” şeklinde aratarak daha sağlam,kopması zor olan lastik çeşitlerine bakabilirsiniz.

 28. Tşkler bilgi verdiğiniz için

 29. Bu sorunun sağlıklı bir şekilde cevabını verebilmek için resimli anlatım yapmak gerekir bu da yorum kısmında maalesef mümkün değil.Sorunuzun cevabını evde vücut geliştirme hareketleri adlı kategorideki her bölge için için ayrı ayrı oluşturduğumuz yazı dizisinde bulabilirsiniz.Makalelerdeki egzersizleri dumbell veya halter yerine REVOFLEX kullanarak da yapabilirsiniz.Yine de yeterli gelmezse yorum şeklinde de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.Saygılar.

 30. Kol kaslarini guclendirmek icin hangi hareketleri yapmak gerekir?

 31. Merhaba.Kol kasları biceps ve triceps olmak üzere temelde 2 ye ayrılır.Güçlendirmek için 2 bölgeye de yoğun bir şekilde çalışmak gerekir.Kol kaslarını güçlendirmek için gereken egzersizleri evde vücut geliştirme hareketleri kategorisinde detaylıca anlattık.Orada bulunan dambıl ve halterle yapılan egzersizleri REVOFLEX ile yapabilirsiniz.Kategoriler segmentinde bulunan evde vücut geliştirme hareketleri kategorisinden kol için yapılması gereken egzersizlere ulaşabilirisniz..Ayrıca revoflex kullanarak evde vücut geliştirmek isterseniz tavsiye ettiğimiz profesyonel evde vücut geliştirme programını kullanabilirsiniz.Saygılar…

 32. İyi günler…ben bu aleti aldım fakat karın egzersizini yapamıyorum nasıl yapıcam lütfen yardım edin…

 33. Merhabalar.Dizlerinizi revoflexin destek kısmına koyunuz sonra da daire şeklindeki tutacaklardan tutarak dizlerinizi yerinden kımıldatmadan ve dirseklerinizi kırmadan kendinizi öne veriniz.Bu şekilde öne ve arkaya giderek etkili bir biçimde karnınızı çalıştırabilirsiniz.BahsettiğimİZ hareket ürün reklamında en sık tekrarlanan egzersizdir.Videolarından bakabilirsiniz.

 34. Dediğiniz şekilde yapıyorum fakat olmuyor. Boyum 1.80 kilom 80 kaç kilo olmalıyım kollarda ve göbekte sarkmalar var karın hareketini yapmayı çok istiyorum ama tam eğilemiyorum yapabilirsem eğer kaç haftada göbek gider ve kaslar ortaya çıkar?

 35. Anlıyorum.Aslında vücut ağırlığınız boyunuza göre fazla değil fakat muhtemelen merkez bölge diye nitelendirdiğimiz karın ve sırt bölgesindeki kaslarınız yeterince güçlü olmadığından egzersizi tam yapamıyorsunuz.Göbek eritme hareketleri kategorisindeki makalemizin sonunda çok etkili olan ve kısa zamanda sonuç veren bir program tavsiyesinde bulunduk.O programı incelemenizi şiddetle tavsiye ederim çünkü revoflex tek başına bir anlam ifade etmez.Programlı,sistematik ve etkili bir egzersiz programına ihtiyacınız var.Bu programdaki egzersizleri revoflex ile yapabilirsiniz.
  İdeal kiloya gelirsek bu sizin kemik yapınıza,yaşınıza,kas kütlenize göre değişir ama 20-30 aralığındaysanız 70-72 kg civarında göbeğiniz kalmaz.Bu tabi bir varsayım sizi görmediğim için ortalama konuşuyorum.Saygılar…

 36. Karin calisirken karnimda en ufak bir kasilma olmuyor bu karnim calismiyor demek ki oluyor?

 37. Sorunuzu biraz açar mısınız?Revoflex ile çalışırken mi yoksa farklı karın egzersizleri(mekik vs.) yaparken mi bunu hissediyorsunuz?Eğer revoflex ile çalışırkense hangi egzersiz için bunun olduğunu söylerseniz daha kolay yardımcı olabiliriz çünkü her egzersizin bir püf noktası vardır heleki mevzu karınsa.

 38. Revoflex xtreme aletiyle karin calisirken karnimda bi kasilma hissetmiyorum mekik çektiğimde karin kaslarimi tamamen hissediyorum 90/45 çalışırkende ama revoflex xtreme ile çalıştigimda sadece kollarim zorlanıyor o kadar nerede yanlış yapıyor olabilirim durusunu yapılışı defalarca izledim ama hatayi bulamıyorum

 39. Tekerlekleri öne doğru ittigimiz bir hareket var ya ondan bahsediyorum yardimci olursaniz cok sevinirim

 40. Çoğu kişi revoflex xtreme ile karin calisirken karnındaki kaslari hissettiğini sonradan ağrı bile hissettiğinden bahsediyor sorun galiba bende bir yerde yanlış yapıyorum

 41. Buradaki temel prensip karnınızın yere her daim paralel olması,tutamaçların
  göz seviyenizden 10-20 cm ileride olması ve karnınızın sıkılı olmasıdır.İleriye doğru gidebildiğiniz kadar gitmelisiniz fakat bunu yaparken bütün vucudunuzla yapmalısınız. Yani dediğimiz gibi 10-20 cm ileride olduğu sürece egzersiz kendiliğinden doğru olacaktır.Videolarda tüm vücut yere temas edecek kadar esneniyor.Siz onu yapmaya kalkışmayın bizler o seviyeye gelebilmek için yıllarca karın çalıştık.Normal bir insan o kadar kuvvetli bir merkez bölgesine sahip değildir.Egzersizin püf noktası ise ileriye doğru giderken karnınız boşa çıkacak ve beliniz yere doğru bükülmek isteyecektir.Siz karnınızı sıkarak ne yukarı ne de aşağıya doğru esnemesine izin vermeyin .Tabiri cabizse kazık yutmuş gibi omurganız dümdüz olmalı.Bu şekilde yaparsanız istediğiniz sonucu alabilirsiniz.Saygılar…

 42. Çok teşekkür ederim hocamla beraberde denedim bugün karnımda bir kasilma bir yanma yinede olmuyor 🙁 tekrar teşekkür ederim

 43. Rica Ederim.Son olarak birşey denemenizi istiyorum sizden “göbek eritme hareketleriyle yağlarınıza veda edin” adlı makalemizin içerisinde verdiğimiz ilk egzersiz olan “PLANK” egzersizini yapmayı çalışın.Revoflex plank hareketinin mantığına göre oluşturulmuş bir üründür.Demek istediğimiz etkiyi plank hareketinde anlayacaksınız.Resimdeki bayan gibi duruşunuzu alın ve egzersiz maddelerini uygulayın.Sonrasında dirseklerinizi biraz daha öne alın ve öyle bekleyin.Prensibi çözdükten sonra bunu revoflexteki yapmak istediğiniz egzersizin eksik noktasını anlayacaksınız.Saygılar…

 44. Merhaba, sezeryanla doğum yapmış bayanlar için kullanımında bir sakınca var mıdır tesekkurler.

 45. Merhaba Gülay hanım.Bu konuyu doktorunuza danışmanız daha sağlıklı olacaktır.Nitekim üzerinden ne kadar vakit geçtiği vs. konular da önemli.

 46. Halen daha önerdiğiniz site linkini bulamadım. Acıkca yazabilir misiniz. Hangi cümlemizin sonunda link adresi

 47. İyi günler hocam…kol sarkmaları ve göğüs sarkmaları için ağırlık sayısı önemlimi? Yani mesela 10 veya 15 kilo kaldırırsak sarkmalar gidermi? Ben 10-15 kiloyla yapıyorum fakat sarkmalar gitmiyor hafiften kas oluyor ama sarkmalar gitmiyor ne yapmam lazım?

 48. Merhaba.Sarkmaları engellemek için az kilo çok tekrar prensibini benimsemelisiniz.Elinize 20 tekrar yapabileceğiniz bir ağırlık alın ve o ağırlıkla 4 set olmak üzere 18-16-14-12 tekrarlar yapın .Bu şekilde 3 farklı egzersiz seçin.Bu çalışma biçimiyle(definasyon) sonuca daha hızlı ulaşabilirsiniz.

 49. Mesela.kaç kilo hocam? Fakat hem kas yapmak hemde sarkmaları gidermek istiyorum bunu nasıl yapıcam?

 50. Hocam verdiğimiz link i bulamıyorum.
  Hangi cümlenin sonunda

 51. Son sorum hocam sarkmalari revoflex xtreme aletiyle giderebilirmiyim?

 52. Gobek bolgemi eritmek için gunde 5 dakika yapmam yeterlimi yada nasıl bir program yapmak gerekiyor.
  Teşekkür ederim.

 53. Yeni sezerzan oldum ne kadar süre sonra kullanmaya baslayabilirim

 54. merhaba verdiğiniz bilgiler için tskler verdiğiniz güvenilir site linkine ulaşamıyorum bulamadım yani bana yardımcı olur musunuz

 55. BU KONUDA DOKTORUNUZUN VERECEĞİ BİLGİ ÇOK DAHA SAĞLIKLI OLACAKTIR.Doktorunuz spora başlamanızı uygun bulursa gerekli tavsiyeleri verebiliriz.

 56. Özellikle göbek bölgesini eritmek isteyen bayanlara yönelik yazı sonunda etkili bir program paylaştık.Bu programı revoflexi kullanarak uyguladığınızda çok daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

 57. Ya bizi soru görünmüyor mu?

 58. Merhaba,bu ürünü temin etmek için önerdiğiniz sitenin linkini yazınızda göremedim yardımcı olursanız cok mutlu olurum, şimdiden çok teşekkürler.

 59. Geçici olarak linkleri kaldırdık.Teşekkür ederiz.

 60. Tavsiye ettiğimiz ürün satıcısı ile ilgili bir şikayet aldığımız için linki kaldırdık.Araştırmamıza devam ediyoruz.Kaliteli ve orijinal ürün satan bir site/satıcı bulduğumuzda gerekli linkleri yeniden yerleştireceğiz.Saygılar…

 61. ya bende göbek bölgesınde bayağı yağ var boyum 175 kilomda 78 79 revoflex aletı bende var yenı aldım düzenli çalışsam kaç günde yağlarımı erıtebılrım ??

 62. Son derece bilgilendirici bir yazı olmuş .Nelere dikkat etmemiz gerektiği konusuna ışık tutulmuş teşekkürler.

 63. BEN BU ALETİ KAS YAPMAK İÇİN ALMAK İSTİYORUM AMA BEN YAŞITLARIMA GÖRE BİRAZ ZAYIFIM BU ALIP ÇALIŞMAM DOĞRU OLRMU

 64. ben de tam böyle bir inceleme yazısı arıyordum.teşekkürler

 65. ben de bu ürünü kendi sitesinden sipariş verdim acaba kaliteli midir 🙂

 66. ben de bu ürünü kendi sitesinden sipariş verdim acaba kaliteli midir ?

 67. Bel çukurunda ağrı normalmidir acaba? Aleti 3 gün oldu kullanalı, ancak ileri gittiğimde bel çukurunda bi ağrı oluyor, ben fıtığım yok çok şükür, sağlıkçı olduğumdan sürekli kontrole gidiorum. Acaba yanlış yaptıgım bişi mi var. Saygılar

 68. MasterBodybuilder

  Merhabalar.İleri doğru gittiğinizde karın kaslarınızı sıkarak bedeninizin aşağıya sarkmasına engel olmalısınız.eĞER YÜKÜ KARIN KASLARINIZ YÜKLENMEZSE AĞIRLIK BEL BÖLGESİNDEKİ SIRT KASLARINA BİNECEK BU DA ZAMANLA LORDOZUNUZUN ARTMASINA SEBEBİYET VERECEKTİR.Bunu engellemek için ilk önceleri kendinizi çok fazla ileriye doğru götürmeden adım adım karın kaslarınızın güçlenmesine izin verin.Zamanla(karın kaslarınız güçlendiğinde) reklamdaki sporcular gibi tam salınım yapacak hale geleceksiniz.Tabi bu biraz zaman alacak.Saygılarımla…

 69. obez olanları bile zayıflatabilirmi mesela 60kgden 50kg ye kaç günde düşer

 70. MasterBodybuilder

  Bu tamamen sizin çalışmanıza bağlı.Eğer evde bu egzersizleri yapacaksanız bir programa sahip olmanız gerekir bu konuda size önereceğimiz programa bu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  http://www.evdevucut-gelistirme.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir