Home / Evde Vücut Geliştirme Programı

Evde Vücut Geliştirme Programı
Spor salonlarına para harcamaktan bıkmadınız mı? Yoğun iş temponuzdan arta kalan zaman spor salonuna gitmenize yetmiyor mu? Spor salonlarına harcamak zorunda kaldığınız  “Vakit ve Nakit” problemi,hayalini kurduğunuz o muhteşem fiziğe sahip olmanıza engel mi oluyor?

 

Hepimizin de bildiği gibi çağımızın en büyük problemi zaman problemidir. Buna bir de ekonomik kaygılar eklenince hayat iyice çekilmez bir hal alabiliyor. Hal böyle olunca insanlar gündelik yaşamlarında etkili ve pratik yöntemleri tercih etmeye başladılar. Evde Vücut Geliştirme de, insanların bu sıkıntılarından doğan,popülaritesi özellikle Amerika ve Avrupa ülkelerinde gittikçe artan,daha çok  metropollerde yaşayan insanların ciddi bir biçimde rağbet göstermeye başladıkları bir trend.Evde vücut geliştirme ,insanlara vakit ve nakit anlamında büyük faydalar sağlıyor fakat bu sporun profesyonel bir program ve uzman bir antrenör eşliğinde yapılmaması, bu spordan alınacak verimin azalmasına; hatta bilinçsiz ve kontrolsüzce yapılan antrenmanlar birtakım sakatlıklara sebep olabiliyor. Bu yüzden bu yazımızda sizlere son zamanlarda oldukça meşhur olan “UVFITNESS  EVDE VÜCUT GELİŞTİRME SERİSİ” adlı ürünün değerlendirmesini yapacağız. Bu değerlendirme ,sektördeki uzman kişilerin görüşleri,sayısı bini aşkın kullanıcı yorumları ve ayrıca bu sektörün içinde yıllardan beri bulunan ekibimizin bilgi ve tecrübeleri ışığında yapılmıştır.

Not: Bu yazı tamamen ürün hakkında detaylı bir değerlendirme yazısıdır. Ürün hakkında uzman kişilerin fikirlerini öğrenmek  için yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. 

Uvfitness evde vücut geliştirme programı minimum alet kullanarak maksimum kas lifini çalıştırmayı hedefleyen bir sistemle hazırlanmış. Bunu yaparken vücudun aneorobik kapasitesini artırarak yağ yıkımını hızlandırıp,sporcunun kısa zamanda kaslı,fit ve dinamik bir fiziki yapıya kavuşması hedeflenmiş. Aynı zamanda bayanlara yönelik zayıflama ve sıkılaşma programları da içeren bu antrenman serisinin içeriği gerçekten çok zengin.

  • Program üyelik sistemiyle çalışıyor. Ürün ana sayfasından “ÜYE OL” butonuna tıkladığınızda 4 farklı üyelik planıyla karşılaşıyorsunuz.Üyelikler 12 ay boyunca sürecek biçimde standartize edilmiş. Biz bütün antrenman serilerinden yararlanabilmeniz için “Pro Üyelik” almanızı tavsiye ederiz.Ürün internet tabanlı olduğundan ürünü bir kez satın aldığınızda abonelik süreniz boyunca bütün güncelleştirmelerden ve yeni eklenecek antrenmanlardan ücretsiz yararlanabiliyorsunuz.

Programa ilk olarak  “Planını Yap” kategorisinden  hedeflediğiniz görünüme yönelik antrenman tavsiyelerini, beslenme biçimini, sizi hedefe götürmeye yarayan bilgileri içeren makaleleri, kullanılabilecek besin takviyelerini görüntüleyerek  başlıyorsunuz.Örneğin kilo kaybederek kas yapmak istiyorsanız program size aşağıdaki alternatifleri sunuyor:

Program dahilinde erkeklere yönelik kilo alarak kaslanma(bulk),kilo vererek kaslanma(definasyon),sabit kiloda kas geliştirme; bayanlara yönelik ise  sıkılaşma,dengeli zayıflama,sabit kiloda sıkılaşma vb. gibi planlama seçenekleri mevcut.

  • Planınızı seçtikten sonra ise ikinci aşama olarak antrenmanlara geçiyorsunuz. “ Evde Vücut Geliştirme Programı” bünyesinde antrenmanlar kategorisinde  12 farklı antrenman serisi olduğunu görüyoruz.Erkeklere yönelik evde vücut geliştirme serisi,crossfit antrenmanları,plaj vücudu serisi;bayanlara yönelik bikini vücudu antrenman serisi,incelten antrenman serisi bunlardan sadece birkaçı.Sizlere fikir vermesi açısından bu antrenmanlardan birkaçına ait görseli aşağıda paylaştık:

 

 Geniş Video İçeriği…

  • Üründe antrenman videoları geniş yer tutuyor. Videolarda yapılan egzersizlerin daha detaylı anlaşılması için ağır çekim,360 derece çekim kısa açıklama ve işaret oklarıyla yönlendirme seçenekleri mevcut. Ayrıca her antrenman videosunun altında o videoda yapılan bütün hareketlerin detaylı açıklaması,antrenman programı ve egzersizlerden maksimum fayda alınmasını sağlayan püf noktalara yer verilmiş.
  • Antrenmanlar süperset sistemine göre planlanmış. Antrenmanların zorluk dereceleri giderek artıyor.Ama bunlar da yetmez diyorsanız sizi bayağı bir zorlayacak “özel antrenmanlar” serisi de var…

Sadece Size Özel Program…

  • Eğer bütün bunların haricinde sadece ve sadece size özel bir program yapılmasını istiyorsanız böyle bir hizmet de sunuyor Uvfitness.”Size Özel Program” kategorisi bu ihtiyacınıza cevap vermek için oluşturulmuş. Vücudunuzun 9 farklı yerinden aldığınız ölçülerinizle birkaç adet fotoğrafınızı yolladığınız taktirde size özel programınız kısa bir süre sonra mail adresinize gönderiliyor.Bu hizmet gerçekten harika…

Sınırsız Destek…

  • “Uvfitness Evde Vücut Geliştirme Programı” üyelerine 7/24 online destek sunuyor. Aklınıza takılan bütün soruları çok kısa zamanda yanıtlıyorlar. Uzman yazar kadrosunun tavsiyeleri beslenme programları oluşturabilir,hangi ek besini seçmeniz gerektiği konusunda deneyimli kişilerin tecrübelerle sabit fikirlerine ortak olabilirsiniz.
  • Bu programı satın alarak aynı zamanda bir de “personal trainer “edinmiş olursunuz. Gittiğiniz spor salonunda böyle bir hizmet almaya kalksanız salona ödediğiniz aidatın yaklaşık 2 katını bu kişiye ödemek zorunda kalırsınız bunu da unutmayın.

Yüksek Kullanıcı Memnuniyeti ve Gözle Görülür Etki…

  • Ürün hakkında 1000 e yakın yorum okumamıza rağmen neredeyse hiç olumsuz bir yorum bulamadık. İnternet ve sosyal medya bu ürünü alıp uzun soluklu bir çalışma sonrasında görüntülerini paylaşan kişilerle dolu.
tik atma işaretiSonuç olarak ürünün olumlu yanları:

tikUzman kişiler tarafından hazırlanmış geniş içerikli profesyonel bir ürün olması,

tikKısa zamanda sonuç veren etkili antrenmanlar içermesi,

tikVücut geliştirme sporunu yapmak isteyip de zaman bulamayan bay ve bayanlara ev konforunda, diledikleri vakit spor yapabilme olanağını sağlaması,

tikVideolardaki antrenmanların özel tekniklerle detaylandırılıp ,tıpkı kişinin evinde bir spor hocası varmışçasına egzersizleri kişiye en etkili ve doğru biçimde yapmayı öğretecek kapasitede bir çalışma olması,

tik12 ay boyunca kesintisiz sürecek tecrübeli antrenörlerden oluşan 7/24 online destek ekibi,

tikKişisel istek doğrultusunda hazırlanan,kişinin yaş,boy,kilo hatta vücut ölçülerine göre hazırlanan özel  program,

tikHer seviyeden vücut geliştirme sporcusuna yönelik kapsamlı bir ürün olması,

tikSosyal eklentisi sayesinde binlerce üyeyle antrenman partneri olabilme fırsatı,

tikVasat bir spor salonunun 1 aylık aidatı bile olmayan 59-89 tl arasında değişen 12 AYLIK ÜYELİK ücreti,

tikKişiye özel  “personal trainer “ hizmeti,

tikKonu hakkındaki uzmanlar ürünü gerçekten beğendiklerini kendi kişisel web sitelerinde itiraf etmişlerdir,

tikÜrün, kullanıcılarının  yaklaşık  %95 inde  olumlu sonuç vermiş ve beğeni toplamıştır,

tikHer geçen gün hızla artan üye sayısı.

 

çarpı atma işaretiÜrünün olumsuz yönleri;

 

çarpıGerekli azime ve kararlılığa sahip değilseniz olumlu sonuçlar alamayabilirsiniz,

çarpıÜrün internet tabanlı olduğu için evinde internet bağlantısı bulunmayanlar bu üründen faydalanamaz.

Evet,sonuç olarak “Uvfitness Evde Vücut Geliştirme Serisi”  gerek içerdiği etkili antrenmanlar,gerekse zamandan ve nakitten tasarruf ettirerek ev rahatlığında dilediğiniz vakit dilediğiniz şekilde size en iyi  antrenman deneyimini yaşatmasıyla ön plana çıkıyor. Kısa sürede gözle görülür değişiklikler sağlayan etkin antrenman metotlarına sahip olması ve kullanıcı memnuniyetinden dolayı, bu alanda bilgi sahibi kişiler olarak bu ürünü sizlere rahatlıkla tavsiye ediyoruz. Siz de bu ürünü alarak kısa zamanda hayal ettiğiniz o muhteşem görünüme kavuşabilirsiniz. Azim ve sabırla çalıştığınız taktirde bu ürün sayesinde başarıyı yakalayacağınıza eminiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir