Home / Aloprotein Supplement 20 TL İndirim Kuponu

Aloprotein Supplement 20 TL İndirim Kuponu

ALOPROTEİN SUPPLEMENT2

 

Aloprotein,Türkiye’nin ilk sporcu gıdaları online satış mağazalarından birisidir. Ömer Karakol tarafından 2003 senesinde Kocaeli’de kurulan firma yurt içi ve yurt dışında uzun yıllar sporcu gıdaları üzerine hizmet verdi.Özell,kle yurt dışı piyasasında büyük sevkiyatlara ve satış rakamlarına imza atan Aloprotein,2015 senesinde kurduğu aloprotein.com sitesiyle tekrardan Türkiye piyasasına ağırlık vermeye başladı.
Aloprotein firması sektöre girdiği günden itibaren supplement anlayışını değiştiren yeniliklere imza atmış,gerek kısa zamanda kazandığı müşteri kitlesi gerekse yapmış olduğu büyük indirimlerle müşterilerin beğenisini kazanmış güvenilir bir firmadır.
Türkiye de supplementin oldukça pahalı olması, bu sporu yapan insanların supplementlere erişebilme imkanını kısıtlamış;dolayısıyla vücut geliştirme açısından diğer Dünya ülkelerindeki insanlara ve sporculara nazaran Türk insanının önünde bir engel teşkil etmiştir.Bu anlayışı kırmaya ve insanlara güvenilir,sağlıklı ve ucuz bir biçimde supplement tedarik etme gayesinde olan Aloprotein bu konuda birçok girişimde bulunmştur.
İlk olarak milli sporcumuz Ersin Kuruel ve ilk ve tek profesyonel MMA dövüşçümüz olan Murat Kazgan’a sponsor olan Aloprotein,Türk sporuna ve sporcusuna olan desteğini gün geçtikçe artırmaktadır.

murat-kazgan-aloprotein2
Sadece bununla kalmayıp müşterilerine en hızlı,güvenilir,ucuz ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan Aloprotein,bunu gerçekleştirmek için gerek sosyal medya gerekse kendi web sitesi üzerinden yayımladığı devasa indirimlerle supplementi bir lüks olma pozisyonundan çıkarma yolunda önemli adımlar atmaktadır.

ersin-kuruel-aloprotein2

 

 

Aloprotein sektöre girdikten sonra artan rekabet durumu supplement piyasasında büyük indirimlerin ortaya çıkmasına imkan vermiş,öncesinde supplement tekelini elinde bulunduran dev firmaların da fiyatları indirmelerini sağlamıştır.Artan bu rekabetin müşterilerin lehine olacağı kesindir.Zaten hedefi müşteri memnuniyeti olanAloprotein firmasının da bunu destekleyecek nitelikle kampanyalar yapmaya devam edeceği görüşündeyiz.
Aloprotein firması yine bu kampanyalardan birine imza attı ve sadece EVG üyelerine özel bir Aloprotein indirim kuponu yayınladı.AşağıdakiKupon kodlarını kopyalayarak KUPONU AKTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ butonuna bastığınızda Aloprotein.com sitesi üzerinden kupon aktif hale gelmiş olacak.

Aloprotein indirim kuponu evg

21.12.2015 TARİHLİ GÜNCELLEME İLE KODLAR DEĞİŞMİŞTİR.

yatay okKupon kodu: EVG10 (150 tl ve üzeri alışverişlerde 10 tl indirim)

yatay okKupon kodu: EVG15   (200 tl ve üzeri alışverişlerde 15 tl indirim)

yatay ok

Kupon kodu : EVG20 (250 tl ve üzeri alışverişlerde 20 tl indirim)

yatay ok

Kupon kodu : EVG25 (300 tl ve üzeri alışverişlerde 25 tl indirim)
aloprotein-indirim-kuponu

12 comments

 1. Bir tane Dymatize Super mass Gainer aldım indirim kuponuyla.Havlu da hediye.Teşekkürler kupon ve paylaşım için.

 2. Daha önceden alışveriş yapmamıştım bu siteden kupon kodu vesile oldu.Supplement fiyatları bayağı bir düşük.Yazıda bahsedildiği gibi önceleri cidden çok yüksekti fiyatlar.Şimdilerde rekabet iyice arttığı için bu fiyatlara yansımış.Havlu hediyesi için de teşekkürler.Aloproteindeki kampanyaları takip edeceğim.İndirim kuponlarının ve kampanyaların devamını bekliyorum.Kupon kodu için de tekrardan teşekkür ederim.n11,gittigidiyor gibi sitelerdeki fiyatların 15 tl aşağısına geldi.

 3. Hocam bu kupon kodu çok işime yaradı sağolun.dediğiniz gibi artık birilerini bu tekeli kırması gerekiyor.bu fiyatların ucuzlaması gerekiyor.İnşallah aloprotein bunu başarır.

 4. Hocam taviye yazını üzerine aloproteinden bir adet ürün aldım kuponu da kullanarak.Dün geldi siparişim hediyeleri ile birlikte.Teşekkürler.

 5. Kupon için teşekkür ederim.Aloprotein markası yeni fakat güvenilir bir marka böyle indirimler olduğu sürece sizden alışveriş yapmaya devam edeceğim.

 6. Bazı FİRMALAR önce fiyatları şişirip sonra indirim kuponu diye milleti avlama yoluna gidiyor.Ama bu arkadaşlar öyle değil.Ürünlere tek tek baktım neredeyse hepsi şu an piyasa standartlarında hatta bazıları piyasa fiyatından daha düşük fiyatta .Üstüne de buradaki 20 tl lik indirim gelince tadından yenmiyor.Demem o ki bu kupon gerçek bir indirim olmuş.Sanırım bu kupon sadece bu site üzerinden kullanılabiliyor.Alışverişlerimde artık aloproteini kullanıyorum.Güvenilir olduğuna artık inandım. 3.siparişi yakında geçerim.

 7. Güvenilir görüyorlar sipariş verip kalitelerini deneyeceğim.

 8. Site de iso proteinlerde güzel indirim var. Sizinde sunmuş olduğunuz indirim kuponu çok iyi oldu teşekkürler.

 9. Biz teşekkür ederiz güzel yorumunuz için.Sizden gelen yorumlar neticesinde firma ile iletişime geçtik ve indirim kupon kodlarını yenilettik.faydalı olması dileğiyle…

 10. Kupon için teşekkürler. tavsiye ederim siteyi de……..

 11. Adamsınız ya. Ben de böyle bir kod falan arıyodum. Teşekkürler. Aloprotein tavsiye edilir, arada protein tozuyla birlikte hediye falan da yollarlar mutlu ederler.

 12. İndirim Kuponları

  Multipower, Olimp, Hardline, Grenade ve Sci-mx ürünlerinde geçmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir